top of page
Vyhledat

Náhradový systém

"Náhrady", věčné téma tenisových klubů. Vyvinuli jsme náhradový systém, který je součástí rezervačního systému Roger. Přehoďte zodpovědnost na rodiče, hráče, klienty a zbavte starostí trenéry a recepci. Věčné diskutování a dohadování, na co mají a nemají nárok. Systém funguje jednoduše.

Klient dostane přístup do rezervačního systému. V systému nemůže dělat nic, kromě toho, že uvidí pouze své rezervované hodiny a v případě včasné omluvy z hodiny ( tady si klub může nastavit podmínky, do kdy se musí klient z hodiny odhlásit, aby měl nárok na náhradu ) mu rezervační systém nabídne adekvátní náhradu. Vše si odhlašují a přihlašují klienti sami. Vy jako majitélé, pouze nastavíte podmínky. V případě nepříznivého počasí, se dá hodina jedním klikem zapsat do náhrad.

Můžete v systému nastavit několik parametrů rezervace a priority, podle kterých rezervační systém bude adekvátně nabízet náhrady.


- podle časových pásem

- podle počtu hráčů v hodině, sólo, ve dvou, ve třech, ve čtyřech

- podle úrovně hráčů ( level hráče )

- podle trenéra


Vedení, recepce nebo trenéři mohou být automaticky informováni o náhradách. Mají k dispozici výpisy o náhradách, mají přehled o nejrizikovějších klientech.


Ušetřete čas a finance, přesvědčete se, jak systém funguje.

                                              Tady vidíte přehled všech náhrad v systému

Osobní stránka klienta

156 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page