top of page

Rogerference

Mgr. Stanislav Burian, předseda TK Start Praha - Topolka

Díky rezervačnímu systému Roger se nám konečně podařilo efektivně vyřešit dlouhodobé neshody v rezervaci dvorců mezi našimi členy. Díky němu se na kurtech netvoří přetlak a lépe se daří obsazovat i méně lukrativní hodiny. Výběr systému Roger byl vynikající volbou, jeho provozovatelé nám vyšli vstříc a pomohli nám naprogramovat řadu velmi specifických požadavků, které náš klub potřebuje a bez kterých by systém v našich podmínkách nebylo možné využívat. U systému určitě zůstaneme a věříme, že v něm budou přibývat další užitečné funkce.

F.H.Dobřichovice

       Tenisový Areál

Sportovní Klub Kladno

TK Precheza Přerov

      Tenis Hajnovka

TK Lokomotiva Praha

,,Systém pro správu rezervací ROGER nám v tenisovém klubu slouží pro evidenci tréninkových hodin hráčů a trenérů a veřejnost díky němu vidí volné hodiny, které jsou aktuálně k dispozici. Na systému oceňuji především jeho přehlednost a jednoduché ovládání. Perfektní je i uživatelská podpora.

Petr Ondrůj hlavní manažér HTK Třebíč

Třebíč Česká Rebublika

Rád bych vyslovil velké díky za vytvoření našeho systému na míru. Rezervační systém nám přinesl velké usnadnění naší dosavadní práce v klubu. Systém si pochvalují zejména trenéři a rodiče pro jednoduchost. Velké díky za rychlé a kreativní jednání ze strany provozovatele.

Mgr. Jiří Severa prezident TK Olymp Praha

Praha Česká Rebublika

"Už si nedokážeme představit fungování klubu bez Rogera. Rezervační systém využívají trenéři, rodiče i hráči a samozžejmě managment klubu k rezervacím, vyúčtování, přehledům a statistikám." Systém je jednoduchý na ovládání a tady v klubu s ním aktivně pracuje cca 20lidí. Systém je za 14 let vývoje opravdu propracovaný.


 

Petr Luxa sportovní ředitel TK Sparta Praha

Praha Česká Rebublika

What's this item about? What makes it interesting? Write a catchy description to grab your audience's attention...

Mgr. Tomáš Frýda majitel Tenis Frýda Černošice

Černošice Česká Rebublika

Please reload

bottom of page